top of page
Picture 1.JPG

EMBEREINK

Senior Leadership Team (SLT)

Carolyn.JPG

VEZETŐHELY  - MISS DEWSE

E-mail: c.dewse@smithillsschool.net

John Gunn.jpg

DEPUTY HEAD - MR GUNN

Email - j.gunn@smithillsschool.net

Chloe A.JPG

IGAZGATÓ -ALLETE  - DOUGHTY ÚR

E-mail - i.doughty@smithillsschool.net

Lizy Oakes.JPG

ELNÖKSÉGI ASSZisztens  - MISS  OAKES

E-mail - l.oakes@smithillsschool.net

Sal Morris 2023.JPG

ALEZŐNÖVED - MORRISNÉ

E-mail - s.morris@smithillsschool.net

Pavey.jpg

VEZETŐHELYETTE  - PAVEY ÚR

E-mail - p.pavey@smithillsschool.net

Justine.JPG

IGAZGATÓ -ALLETE  - HOLMAN kisasszony

E-mail - j.holman@smithillsschool.net

JP.JPG

IGAZGATÓ -ALLETE  - PALING ÚR

E-mail - j.paling@smithillsschool.net

Andy S.JPG

HELYETTESSÉG – SCHOLEFIELD ÚR

E-mail: a.scholefield@smithillsschool.net

Rachel Cannon.jpg

ISKOLA ÜZLETI VEZETŐ - MRS LEES

E-mail: a.lees@smithillsschool.net

Chris F.JPG

ELNÖKSÉGEK PA ÉS IRODAVEZETŐ – FLEMING ASSZONY

E-mail - c.fleming@smithillsschool.net

A Learning  igazgatói 2022-2023
(Kérjük, vegye figyelembe, hogy a Smithills Schoolba 2022 szeptemberében kezdődő Y7 tanulók tanulási igazgatója Mrs. S. Scholefield lesz.
Kérjük, az e-mailben felmerülő kérdéseit az
s.scholefield@smithillsschool.net
címre irányítsa .

Sarah Scholefield.JPG
Rob.JPG

7. ÉV TANULÁSI IGAZGATÓ – SCHOLEFIELD NÉ

E-mail - s.scholefield @smithillsschool.net

YEAR 11 TANULÁSI IGAZGATÓ – HARRISON ÚR

E-mail - r.harrison@smithillsschool.net

Julie Nash.JPG

9. ÉV TANULÁSI IGAZGATÓ - NASH ÚR

E-mail - j.nash@smithillsschool.net

Jason Nash.JPG

YEAR 10 DIRECTOR OF LEARNING - MR NASH

Email - j.nash@smithillsschool.net

Chloe A.JPG

10. ÉV TANULÁSI IGAZGATÓ - ANGUS KISSZONY

E-mail: c.angus@smithillsschool.net

Megvitatandó problémám van, mit tegyek?

 

Hívhat és egyeztethet időpontot egy oktatási igazgatóval, vagy e-mailt közvetlenül, és felveszi Önnel a kapcsolatot.

bottom of page